Strona główna / Oferty pracy / Trener Osiedlowy

Trener Osiedlowy

Nazwa stanowiska

Opis stanowiska

Wrocławski Szkolny Związek Sportowy rozpoczyna nabór kandydatów w projekcie Trener Osiedlowy we Wrocławiu w okresie od 25.03.2022 do 31.12.2022.

Szukamy 40 osób, które realizować będą Program w w/w okresie i które zostaną zatrudnione na podstawie umowy-zlecenia.

Wymagania:

  • Kandydat powinien być :
  • osobą pełnoletnią
  • posiadać podstawową wiedzę na temat organizacji zajęć sportowo – rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży
  • posiadać doświadczenie i osiągnięcia w pracy z dziećmi i młodzieżą
  • wykształcenie co najmniej średnie z uprawnieniami pedagogicznymi i mile widziane
  • uprawnienia instruktorskie lub trenerskie w najbardziej popularnych dyscyplinach sportu będą dodatkowymi atutami
  • Ofertę kierujemy zwłaszcza do studentów i absolwentów Akademii Wychowania Fizycznego i innych uczelni prowadzących kierunki pedagogiczne.

Oferujemy:

  • umowa zlecenie
  • elastyczny czas pracy
Rodzaj ogłoszenia: Praca
Wymiar pracy: 1/2 etatu
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
Od: Wrocławki Szkolny Związek Sportowy
Kontak w sprawie ogłoszenia: 500 733 600

Scroll to Top